Alkomat półprzewodnikowy IBOX BS68 IALKOF68

Alkomat półprzewodnikowy IBOX BS68 IALKOF68 to urządzenie wysokiej jakości, które jest w stanie bardzo skutecznie pracować nawet w tych najbardziej ekstremalnych temperaturach. Ponadto dzięki swoim niewielkim wymiarom i bardzo prostej obsłudze urządzenie stanie się niezwykle przydatnym dla każdego kierowcy akcesorium.

Bardzo dużą zaletą charakteryzującą alkomat półprzewodnikowy IBOX BS68 IALKOF68 bez wątpienia jest jego niezwykle szybkie przygotowanie do rozpoczęcia pracy – urządzenie gotowe do dokonania pomiarów będzie w czasie mniejszym niż 10 sekund. Należy jednak pamiętać, że w razie konieczności wykonania kilku pomiarów, jednego po drugim, należy pomiędzy nimi zachować przynajmniej 10 sekundowy odstęp. Dla ułatwienia korzystania z alkomatu, urządzenie emituje bardzo wyraźne dźwięki informujące zarówno o rozpoczęciu, jak i zakończeniu dokonywania pomiaru. Ze względu na swoją cenę i przeznaczenie, alkomat półprzewodnikowy IBOX BS68 IALKOF68 jest jednym z urządzeń tego typu nie wymagających dokonywania kalibracji.

W przypadku urządzenia jakim jest alkomat półprzewodnikowy IBOX BS68 IALKOF68 zakres pomiarowy wynosi 0,00 ‰ do 1,9 ‰, z zaznaczeniem, że dokładność wykonywanych pomiarów w tym przypadku równa jest 0,01 ‰. Alkomat zasilany jest bateriami. Zgodnie z przekonaniami producenta, czas wykonania jednorazowego pomiaru wynosi około 5 sekund. Ze względu na swoją niską cenę i praktyczne zastosowanie, alkomat półprzewodnikowy IBOX BS68 IALKOF68 zyskał sobie bardzo szybko dość szerokie grono zwolenników.