Dokładny i niezawodny alkomat AlcoDigital A – 110 S

Alkomat elektrochemiczny A-110S jest jednym z wielu modeli sprawdzonych na rynku alkomatów z serii A100.Jest to niezawodne i w pełni sprawdzone na rynku elektronicznym  urządzenie z rodziny AlcoDigital serii A.

Podstawową różnicą odróżniającą ten najnowszy model od swego poprzednika jest jego większa precyzja oraz dokładność.

Alkomat elektrochemiczny A-110S  bada pomiar alkoholu w wydychanym powietrzu w szerokim zakresie pomiarowym od 0,00 do 4,00 promila.

Ten innowacyjny produkt wykorzystuje jednostkę pomiarową, sensor elektrochemiczny o niezwykle dokładnej czułości, a co więcej  charakteryzuje się idealną powtarzalnością oraz precyzją.

Alkomat elektrochemiczny AlcoDigital A110S jest nowoczesnym urządzeniem niezwykle prostym w obsłudze. Przeprowadzenie testu jest bardzo proste oraz wygodne.

Urządzenie to jest bardzo małe, dzięki czemu można je nosić zawsze przy sobie.  

Sprzęt ten posiada znacznej wielkości, podświetlany oraz bardzo czytelny wyświetlacz LCD, co wpływa w istotny sposób na jego praktyczne użytkowanie.

Ponadto alkomat elektrochemiczny AlcoDigital A110S został wyposażony w bardzo przydatny alarm zawartości alkoholu, który to  informuje o przekraczającej dozwoloną normę ilości alkoholu zawartego w wydychanym powietrzu.

To bardzo sprawne oraz  funkcjonalne urządzenie oferuje intuicyjne działanie i z niezwykłą precyzją oraz dokładnością podaje wyniki pomiarów w niezwykle krótkim czasie.

Alkomat elektrochemiczny AlcoDigital A110S to w pełni sprawdzone urządzenie, które z pewnością przyda się każdemu kierowcy często sięgającemu po napoje alkoholowe.